• Szanowni Państwo,

w imieniu Rady Rodziców miło nam Państwa powitać w nowym roku szkolnym. Witamy tych, którzy po raz pierwszy przyprowadzili do naszej szkoły swoje dzieci, jak i tych, którzy już od kilku lat tworzą szkolną społeczność.
          Cieszymy się, że nasze dzieci mają okazję znów spotkać się w murach szkoły, choć będzie to zapewne rok całkiem inny niż dotychczas nam znane. Chcemy, żeby ten rok szkolny, mimo wszystkich obostrzeń oraz ograniczeń, był jak najlepszym doświadczeniem społecznym i edukacyjnym dla naszych dzieci. Dotyczy to także sposobu i zakresu działania Rady Rodziców, większej koncentracji na budowaniu relacji pomiędzy uczniami i nauczycielami, podniesieniu warunków nauki, w tym również zdalnego nauczania, wsparciu uczniów w zakresie organizacyjnym, psychologicznym, czy finansowym.

Dlatego, dziękując za dotychczasowe aktywne wsparcie finansowe w ubiegłym roku szkolnym 2019/2020, które pozwoliło sfinansować wiele inicjatyw podejmowanych przez szkołę(do czasu jej zamknięcia)zwracamy się do Rodziców uczniów naszej szkoły o wpłaty na rzecz Rady Rodziców w sugerowanej kwocie 30 zł (fundusz RR) i 15zł (świetlica, dla dzieci uczęszczających do świetlicy), jednak każda kwota będzie dla szkoły ważnym i znaczącym wsparciem.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju nagrody, wydarzenia kulturalne i naukowe, warsztaty, spotkania autorskie, materiały dydaktyczne i sportowe. Staramy się również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, których rodzice znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Każda wpłacona złotówka bezpośrednio lub pośrednio wraca do naszych dzieci. Bez Państwa wsparcia nie będziemy w stanie realizować planowanych aktywności.
          Wpłat można dokonać jednorazowo, w ratach miesięcznych, semestralnych, na konto. W systemie miesięcznym sugerujemy stałe zlecenie z konta bankowego.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 169 im. Orła Białego

ul. Uprawna 9/17, 02-967 Warszawa

89 1240 2887 1111 0010 5498 1705

W celu przejrzystego obrazu finansów prosimy o precyzyjne opisywanie tytułu wpłaty.

imię i nazwisko ucznia, nr klasy, fundusz RR + świetlica (jeśli uczeń korzysta ze świetlicy)

Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy, aktywnego włączania się w życie szkoły, do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz do kontaktu z Radą Rodziców pod adresem: rr.sp169@gmail.com i w trakcie zebrań RR. Wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej. Bardzo chcielibyśmy wesprzeć wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i wsparcie.

Z pozdrowieniami,