Konsultacje
Konsultacje Nauczycieli dla Uczniów i Rodziców
w Szkole Podstawowej nr 169 im. Orła Białego
w roku szkolnym 2023/2024Lp.
Nazwisko i imię
Dzień tygodnia
Godzina
1.
Agnieszka Andrzejewska
czwartek
15:35-16:35
2.
Balasz Mariusz
wtorek
13:40-14:40
3.
Barke Vel Berg Adrianna
piątek
7:30-8:00
4.
Barszcz Wojciech
czwartek
piątek
07:30-08:00
07:30-08:00
5.
Bechta Katarzyna
wtorek
15:35-16:35
6.
Bender Aneta
podany w innym terminie
podany w innym terminie
7.
Bielecka – Kosz Joanna
środa
10:45-11:45
8.
Bieńkowska Wioleta
wtorek
czwartek
8:20-8:50
9:10-9:40
9.
Błażejewska Wioletta
czwartek
14:50-15:50
10.
Borowiecka - Rusinowska Magdalena
środa
piątek
08:20-08:50
08:20-08:50
11.
Borowska Elżbieta
czwartek
07:00-08:00
12.
Choromańska Małgorzata
środa
14:40-15:40
13.
Czarna Aleksandra
piątek
10:50-11:50
14.
Czyż Małgorzata
czwartek
piątek
07:30-08:00
07:30-08:00
15.
Dawidko Dorota
piątek
7:00-8:00
16.
Dąbrowska Zofia
środa
7:45-8:45
17.
Dziurkowska Jadwiga
czwartek
14:50-15:50
18.
Golik Magdalena
poniedziałek
10:30-11:30
19.
Grądzka Elżbieta
wtorek
14:40-15:40
20.
Grudziecka Maria
czwartek
08:30-09:30
21.
Jaworska – Bechta Jolanta
wtorek
15:35-16:35
22.
Jakubowska Klaudia
wtorek
07:00-08:00
23.
Juszczak Elwira
wtorek
czwartek
07:30-08:00
07:30-08:00
24.
Kamińska Dorota
wtorek
7:00-8:00
25.
Klimek Klaudia
wtorek
czwartek
08:15-08:45
13:40-14:10
26.
Kolenda Monika
wtorek
07:00-08:00
27.
Kowalska Klaudia
czwartek
czwartek
11:00-11:30
16:30-17:00
28.
Kowalska Prochyra Barbara
środa
12:35-13:35
29.
Kozubska Katarzyna
wtorek
07:45-08:45
30.
Krajska Anna
czwartek
15:00-16:00
31.
Księżopolska Urszula
wtorek
10:50-11:50
32.
Kulikowska Anna
poniedziałek
15:35-16:35
33.
Lesiuk – Dąbrowska Anna
piątek
14:40-15:40
34.
Łuba Anna
środa
16:25-17:25
35.
Marczak Katarzyna
piątek
15:35-16:35
36.
Markiewicz Ewa
poniedziałek
14:00-15:00
37.
Mielczarek Justyna
czwartek
14:40-15:40
38.
Mirecka Anna
wtorek
14:40-15:40
39.
Mioduszewski Marcin
poniedziałek
13:55-14:55
40.
Mizera Wioleta
środa
08:00-09:00
41.
Musiatowicz Patrycja
poniedziałek
07:00-08:00
42.
Muszyńska Magdalena
piątek
07:00-08:00
43.
Obłój Tomasz
poniedziałek
czwartek
07:15-07:45
07:15-07:45
44.
Obuchowicz Katarzyna
środa
14:30-15:30
45.
Osypowicz Monika
czwartek
09:45-10:45
46.
Piekuś Marzena
poniedziałek
07:45-08:45
47.
Potrzebowska Katarzyna
wtorek
14:30-15:30
48.
Raczyńska Dorota
środa
czwartek
07:30-08:00
07:30-08:00
49.
Rogowska – Szachewicz Katarzyna
piątek
10:30-11:30
50.
Rowińska – Stopyra Ewa
poniedziałek
15:40-16:40
51.
Rybak Monika
piątek
07:55-08:55
52.
Rybarczyk Magdalena
czwartek
czwartek
07:30-08:00
15:35-16:05
53.
Skrok Julija
środa
czwartek
07:30-08:00
15:00-15:30
54.
Stolarska Ewelina
poniedziałek
07:50-08:50
55. Szydłowska Katarzyna czwartek 09:40-10:40 56.
Szydłowski Michał
wtorek
09:35-10:35
57.
Szymborska Karolina
czwartek
12:55-13:55
58.
Szymczak Agata
wtorek
11:50-12:50
59.
Świtała Renata
piątek
14:50-15:50
60.
Uzarska Edyta
czwartek
09:50-10:50
61.
s. Ludmiła
wtorek
14:40-15:40
62.
s. Rozalia
piątek
07:30-08:00
63.
Wasilewska Natalia
wtorek
08:00-09:00
64. Witkowska Daria czwartek 11:30-12:30 65.
Wojciechowski Paweł
poniedziałek
13:40-14:40
66.
Wroński Mateusz
poniedziałek
10:30-11:30
67.
Wysocka Anna
piątek
12:00-13:00
68.
Van Den Hauvel Joanna
środa
12:00-13:00
69.
Zgoła Ilona
poniedziałek
7:00-8:00
70.
Deruś Andrzej
czwartek
13:55-14:55