• Szanowni Państwo,

• W imieniu Rady Rodziców miło nam Państwa powitać w nowym roku szkolnym. Witamy tych, którzy po raz pierwszy przyprowadzili do naszej szkoły swoje dzieci, jak i tych, którzy już od kilku lat tworzą szkolną społeczność.

Cieszymy się, że nasze dzieci mają okazję znów spotkać się w murach szkoły nawiązując nowe przyjaźnie i znajomości. Zależy nam, żeby ten rok szkolny był najlepszym doświadczeniem społecznym i edukacyjnym dzieci. Aby wiedza i znajomości, które nabywają w szkole były z nimi jak najdłużej i cały czas procentowały, budując ich pewność siebie. W końcu to dla dzieci jesteśmy i chcemy działać razem z Wami – tworząc lepsze szkolne jutro.

Dotyczy to także sposobu i zakresu działania Rady Rodziców, większej koncentracji na budowaniu relacji pomiędzy uczniami i nauczycielami, wsparciu uczniów w zakresie organizacyjnym, psychologicznym czy finansowym.

Dlatego, dziękując za dotychczasowe aktywne wsparcie finansowe w ubiegłym roku szkolnym 2022/2023, które pozwoliło sfinansować wiele inicjatyw podejmowanych przez szkołę i Radę Rodziców zwracamy się do Rodziców i Opiekunów uczniów naszej szkoły z  prośbą o wpłaty na rzecz Rady Rodziców w sugerowanej kwocie 30 zł (fundusz RR) i 15zł (świetlica, dla dzieci uczęszczających do świetlicy), pamiętajmy, że każda kwota jest dla dzieci i szkoły ważnym i znaczącym wsparciem.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy różnego rodzaju nagrody, wydarzenia kulturalne i naukowe, warsztaty, spotkania autorskie, materiały dydaktyczne, sportowe i higieniczne. Staramy się również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Każda wpłacona złotówka „wraca” do naszych dzieci. Bez Państwa wsparcia realizowanie planowych aktywności jest niemożliwe. Wpłat można dokonać w dowolnie wybranej formie np. jednorazowo, w ratach miesięcznych czy semestralnych. W systemie miesięcznym możliwym jest stałe zlecenie z konta bankowego.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 169 im. Orła Białego

ul. Uprawna 9/17, 02-967 Warszawa

89 1240 2887 1111 0010 5498 1705

W celu przejrzystego obrazu finansów prosimy o precyzyjne opisywanie tytułu wpłaty.

imię i nazwisko ucznia, nr klasy, fundusz RR + świetlica (jeśli uczeń korzysta ze świetlicy)

Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy, aktywnego włączania się w życie szkoły, do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz do kontaktu z Radą Rodziców pod adresem: rrsp169warszawa@gmail.com i w trakcie zebrań RR. Tylko działając razem, wspólnymi siłami i kierując się najwyższym dobrem wszystkich dzieci - możemy zdziałać więcej.

Bądźmy w tym razem … dla dzieci!

Pozdrawiamy serdecznie,

•                  Skład Rady Rodziców:

Przewodnicząca: Kinga Murawska

Wiceprzewodnicząca: Zita Nagórska

Wiceprzewodnicząca: Aleksandra Korona - Tołoczko

Sekretarz: Marta Kulawik

Skarbnik: Edyta Głogowska – Kozieł

Komisja Rewizyjna

Członek Komisji Rewizyjnej: Katarzyna Stroińska

Członek Komisji Rewizyjnej: Jan Semeniuk

• Terminy spotkań

Najbliższe zebranie RR odbędzie się: